GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 64: Line 64:
| gok  
| gok  
| പ്രതീഷ് പ്രകാശ്
| പ്രതീഷ് പ്രകാശ്
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|- style="background:#efefef;"
|colspan="4" align="center" | '''New Module Proposals'''
|-
| conduit
| സുഷ്മാ കെ എസ്
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}