GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 42: | Line 42: | ||
|- style="background:#efefef;" | |- style="background:#efefef;" | ||
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop''' | |colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop''' | ||
|- | |||
| Eye Of GNOME | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{YES}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||