GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 76: | Line 76: | ||
| gok | | gok | ||
| പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | | പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gdm | |||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 76: | Line 76: | ||
| gok | | gok | ||
| പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | | പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gdm | |||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||