GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 76: Line 76:
|-
|-
| totem-pl-parser
| totem-pl-parser
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gnome-session
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{NO}}