GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 106: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
| gdm | | gdm | ||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| cheese | |||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| dasher | |||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| Deskbar Applet | |||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| eel | |||
| മനു എസ് മാധവ് | | മനു എസ് മാധവ് | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||