GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 143: Line 143:
| eel
| eel
| മനു എസ് മാധവ്
| മനു എസ് മാധവ്
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| libgweather
| അനി പീറ്റര്‍
| {{OK}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}