GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 143: | Line 143: | ||
| eel | | eel | ||
| മനു എസ് മാധവ് | | മനു എസ് മാധവ് | ||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| libgweather | |||
| അനി പീറ്റര് | |||
| {{OK}} | | {{OK}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 143: | Line 143: | ||
| eel | | eel | ||
| മനു എസ് മാധവ് | | മനു എസ് മാധവ് | ||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| libgweather | |||
| അനി പീറ്റര് | |||
| {{OK}} | | {{OK}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||