GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 94: Line 94:
|-
|-
| gnome-system-monitor
| gnome-system-monitor
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gnome-session-daemon
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{OK}}