GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
gnome-session committed, still needs review |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
| gnome-session-daemon | | gnome-session | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Up}} | |||
|- | |||
| gnome-settings-daemon | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{OK}} | | {{OK}} | ||