GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| gvfs | | gvfs | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gtk-engines | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| libgnomeprintui | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-system-tools | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||