GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

gnome-system-monitor and hamster-applet committed
Line 49: Line 49:
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|-
| gnome-system-monitor
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}


|-
|-
Line 111: Line 104:
| അഫ്സല്‍ അസ്കര്‍
| അഫ്സല്‍ അസ്കര്‍
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| hamster-applet
| ജെഫ്രി ആന്റണി
|  {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 549: Line 536:
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| 06-Aug-08
| 06-Aug-08
| {{OK}}
| rowspan="2" | {{OK}}
|-
|-
| പ്രവീണ്‍ അരിമ്പ്രത്തൊടിയില്‍
| പ്രവീണ്‍ അരിമ്പ്രത്തൊടിയില്‍
| 06-Aug-08, 08-Sep-08
| 06-Aug-08, 08-Sep-08
|-
| rowspan="2" | gnome-system-monitor
| rowspan="2" | 238
| rowspan="2" align="center" | {{GreenLight}}
| ഹരി വിഷ്ണു
| 05-Aug-08
| rowspan="2" | {{OK}}
|-
| പ്രവീണ്‍ അരിമ്പ്രത്തൊടിയില്‍
| 08-Sep-08


|-
|-
Line 587: Line 585:


|-
|-
| rowspan="2" |hamster-applet
| rowspan="3" |hamster-applet
| rowspan="2" |78
| rowspan="3" |78
| rowspan="2" align="center" | {{PurpleLight}}
| rowspan="3" align="center" | {{PurpleLight}}
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍  
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍  
| 08-Sep-2008
| 08-Sep-2008
| rowspan="2" |{{NO}}
| rowspan="3" |{{OK}}
|-
|-
| കാര്‍ബണ്‍മോണോക്സൈഡ്
| കാര്‍ബണ്‍മോണോക്സൈഡ്
| 08-Sep-2008
| 08-Sep-2008
 
|-
| പ്രവീണ്‍ അരിമ്പ്രത്തൊടിയില്‍
| 08-Sep-08


|}
|}
{{smc-subproject}}
{{smc-subproject}}