GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

No edit summary
Line 116: Line 116:
| empathy
| empathy
| കാര്‍ബണ്‍മോണോക്സൈഡ്  
| കാര്‍ബണ്‍മോണോക്സൈഡ്  
|  {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| yelp
| അനൂപ് പനവളപ്പില്‍
|  {{NO}}
|  {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}