IRC: Difference between revisions
Added Linuxchix |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| Linuxchix|| #indichix || [irc://irc.linuxchix.org irc.linuxchix.org] | | Linuxchix|| #indichix || [irc://irc.linuxchix.org irc.linuxchix.org] | ||
|- | |||
| SMC Project || #smc-project || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | |||
|} | |} | ||