KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 52: Line 52:
|-
|-
|
|
* kaccess.po
| Baiju M
|-
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
Line 145: Line 142:
* kcmcss.po
* kcmcss.po
| Baiju
| Baiju
|-
|
* kcmenergy.po
| Chandrettan
|-
|-
|
|