KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 81: Line 81:
| Manu Madhav
| Manu Madhav
|-
|-
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''playground-base'''
|-
|
* ppdtranslations4.po
| Hari Vishnu
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''koffice'''
|colspan="5" align="center" | '''koffice'''